Niech żyje nowy marketing!

My nadążamy za zmianami. Tworzymy ponad przeciętne projekty przy utrzymaniu uczciwych cen - to nasza domena.

Jesteśmy nie tylko Studiem Kreatywnym.

Jako firma JAPR funkcjonujemy od 2013 roku. Nasz obecny zespół zrealizował już ponad kilkadziesiąt projektów z zakresu brandingu i public relations. Tworzymy rozwiązania interaktywne oraz świadczymy doradztwo marketingowe. Jesteśmy obecni na Śląsku jak i w Warszawie. Tworzymy ponad przeciętne projekty reklamowe przy utrzymaniu uczciwych cen, dzięki czemu posiadamy referencje od dużych klientów jak i od małych.

Kompleksowe usługi agencyjne

Dzięki naszej ofercie nie potrzebujesz rozbudowanego działu maketingu. My nadążamy za zmianami, działamy na nowych kanałach komunikacji.

Branding

Jedną z głównych specjalizacji naszej agencji jest Branding. Budujemy marki od podstaw. Projektujemy Kompleksowe kampanie marketingowe, kratywne projekty graficzne. Branding-Identyfikacja wizualna firm

Strony www

Oferujemy strony, które przynoszą zysk. Kluczem do zwiększenia Twoich zarobków jest skuteczna i czytelna komunikacja z klientem. Istnieją sprawdzone sposoby projektowania stron które wywołują określone zachowania u odwiedzającego. Tym się zajmujemy. Projektujemy kompleksowo strony, sklepy i portale internetowe, oferujemy wsparcie techniczne do każdego projektu.

Public Relations i nie tylko...

Jesteśmy Głośni! Docieramy do największych redakcji dziennikarskich w Polsce. Prowadzimy obsługę medialną i marketinową sportowców i firm, Eventy/Wydarzenia, Sponsoring. Prowadzimy kilkanaście kont w różnych mediach społecznościowych dla różnych firm, angażując w to tysiące odbiorców. Reklama, copywriting i publikacja postów. Zadbamy o wszystko!

Fotografia i film

Dobrego produktu nie obroni zły obraz. Wykonujemy i nadzorujemy każdy etap projektu fotograficznego czy filmowego. Nasza agencja dysponuje własnymi zawodowymi fotografami. Posiadamy własne studio do fotografii produktowej oraz biznesowej. Znamy się na tym!

To Nasi Ludzie

Mamy wszytkich kogo trzeba, aby zaspokoić każde wymagania związane z projektami.

Jeżeli chciałbyś do nas dołaczyć, zapraszamy!

team memeber 1
team memeber 1
team memeber 1
team memeber 1
team memeber 1
team memeber 1